Ciemna armatura w kuchni na wymiar

Kategoria

oferta-pozostale

Data

22 września 2023

Ciemna armatura w kuchni na wymiar

 

Ciekawym pomysłem na dodanie nowoczesnego wyglądu w naszych pomieszczenia jest zastosowanie ciemnej armatury w kuchni na wymiar. Do tej pory najczęściej wybieraliśmy armaturę w kolorze chromu.

 

Dobieranie ciemnej armatury w kuchni na wymiar

Ciemną armaturę i dodatki w kuchni na wymiar możemy dobrać do zlewu. Jeżeli wybierzemy czarny, grafitowy lub onyksowy to ciemna armatura będzie świetnym rozwiązaniem. W zależności od naszych upodobań może być ona w połysku lub matowa. A także w całości z jednego materiału. Najczęściej metalu, a nawet kamienia. Albo chromowa z elementami w takim samym kolorze i materiale jak zlew.

 

Elementy składające się ma ciemną armaturę

W skład ciemnej armatury wchodzi przede wszystkim bateria. Jako najważniejsza i podstawowa jej część. Ale możemy też do niej zaliczyć dozownik na mydło. Jeżeli mamy go na wierzchu, a nie zamontowanego pod blatem. Albo korek w zlewie możemy mieć czarny. Co przy ciemnym zlewie wygląda bardzo dobrze. I zapewnia jednolity kolor wyposażenia.

 

Zastosowanie ciemnej armatury w domu

Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w kuchni na wymiar. W łazience na wymiar też możemy zastosować ciemną armaturę. Zazwyczaj łazienkę mamy urządzoną na biało. Dlatego ciemna armatura i dodatki tak dobrze się tam sprawdzą. Będą pięknie kontrastowały ze sterylną bielą. Dodatkowo w łazience na wymiar możemy mieć ramę szklanego prysznica w czarnym kolorze. Kabina będzie lepiej i nowocześniej wyglądała. Oraz, co też jest ciekawym rozwiązaniem, będzie się wyróżniała na tle jasnego otoczenia. A także nie tylko ciemną baterię umywalkową możemy mieć w łazience. Deszczownica i słuchawka w kabinie prysznicowej będą też świetnie wyglądały.

 

Ponieważ zazwyczaj armatura w kuchni lub łazience na wymiar lubi się brudzić mamy do dyspozycji środki czyszczące. W postaci na przykład sprayów. Usuwają one zabrudzenia oraz osad z kamienia. A następnie zapobiegają ich ponownemu osiadaniu. Co bardzo ważne tworzą na czyszczonej armaturze lub zlewie powierzchnię hydrofobową. Takie rozwiązanie pozwala nam ochronić nasz sprzęt. I w przyszłości woda będzie z niego swobodnie spływała.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8