Generacja Miele 7000

Kategoria

oferta-pozostale

Data

23 lipca 2019

Nowość od Miele

W dążeniu do doskonałości limity nie istnieją, wraz z nową Generacją 7000 marka Miele wyznacza nowe standardy.

Generacja Miele 7000 to nowość która pojawiła się w 2019.

Piekarniki Miele z funkcją TASTE CONTROL

Przepiekanie dań odchodzi w przeszłość, pod koniec pracy piekarnika drzwi otwierają się automatycznie dzięki czemu szybko schłodzimy wnętrze urządzenia. Temperaturę można ustawić w taki sposób aby danie które jest w środku pozostało ciepłe lub pieczone mięso mogło odpocząć.

Kolejną nowością w piekarnikach od Miele jest Food View

Sprawdzaj swoje potrawy z każdego miejsca na ziemi, poprzez wbudowaną kamerę w górnej części wnętrza piekarnika oglądać można na telefonie lub tablecie. W razie potrzeby możemy skorygować ustawienia piekarnika poprzez telefon, wyłączyć piekarnik bądź przedłużyć jego pracę, szybko i przyjemnie. Nieporównywalny komfort dzięki nowym urządzeniom Miele 7000.

Urządzenia do gotowania na parze Miele 

Dual Steam

Najpotężniejsze urządzenie do gotowania na parze posiada nową funkcję Dual Steam. Krótki czas nagrzewania a także gotowania i równomierne rozprowadzanie pary ułatwią przyrządzenie dań a także umożliwią gotowanie metodą sous vide

Indukcyjne płyty Miele z inteligentnym rozpoznawaniem naczyń,

Tylko w Generacja Miele 7000 wszędzie tam gdzie odłożysz naczynie na płycie indukcyjnej tam będą ustawienia cieplne zachowane. Oznacza to więcej elastyczności oraz wolności podczas przyrządzania dań.

Con@ctivity 3.0

Skup się wyłącznie na gotowaniu, dzięki funkcji Con@ctivity 3.0 dostępnej w urządzeniach Generacja Miele 7000 wyciąg automatycznie się uruchomi oraz wykona odpowiednią czynność. Po wyłączeniu płyty grzewczej Miele okap automatycznie się wyłączy. Moc ssania automatycznie dopasowuje się do warunków które panują na płycie grzejnej. Urządzenia generacji Miele 7000 komunikują się z sobą za pomocą sieci WiFi a także pomocą Con@ctivity 3.0 można zintegrować wyciąg oraz płytę grzejną w Miele@home.

Zmywarki Miele w nowej generacji 7000 to milowy krok w rozwoju tego typu urządzeń AGD, opatentowane przez Miele rozwiązanie które idealnie dozuje detergent dla najlepszego efektu mycia.

Detergent zamknięty jest w PowerDisk dysku, który wkłada się do komory AutoDos, umieszczona jest na wewnętrznej części drzwiczek. System również sam dozować będzie odpowiednią ilość detergentu w zależności od programu jaki wybierzemy.

Nową generację urządzeń Miele zakupić można w Salonie mebli kuchennych Więcpol w Rzeszowie,

al.Rejtana 8

Poniedziałek – Piątek 11.00 – 18.00

Sobota 10.00-14.00