Lodówki Genesi od Electrolux

Kategoria

oferta-pozostale

Data

24 kwietnia 2024

Lodówki Genesi od Electrolux

 

Firma Electrolux wprowadza na rynek nowe lodówki. Są nimi produkty Genesi. Zaprojektowane tak żeby chroniły przechowywaną w nich żywność. Jedna lodówka łączy w sobie dbałość o nasze zdrowie. A także pomaga dbać o środowisko.

 

Nowości w lodówkach Electrolux

Lodówka Genesi ma powiększoną przestrzeń wewnętrzną MaxiSpace. Możemy w takiej lodówce przechowywać nawet do 45% więcej żywności.

A z panelem z wbudowanym wskaźnikiem Ecometer możemy lepiej zarządzać zużyciem energii. Przez co oszczędzać na rachunkach.

W lodówkach Genesi mamy system MultiFlow. Zapobiegający wysychaniu owoców i warzyw. Dzięki odpowiedniemu obiegowi powietrza utrzymuje stałą temperaturę.

Wnętrze lodówki jest wykonane ze stali szlachetnej. A w połączeniu z technologią Cooling 360o tworzy bardzo sprawny zespół. Pozwalający na bardzo dobre chłodzenie. Dobrze rozplanowane otwory wentylacyjne chłodzą o 30%  lepiej w porównaniu z  innymi lodówkami. Dzięki temu nasza żywność jest cały czas świeża. Bez względu w której części lodówki ją umieścimy.

 

Inne cechy lodówek Genesi od Electrolux

Lodówka Genesi posiada szufladę GreenZone. Gdzie możemy przechowywać owoce i warzywa. Podczas przechowywanie utrzymają one do 95% początkowej zawartości witamin.

Mamy możliwość zamienienia jednej szuflady zamrażarki na chłodziarkę. Wszystko dzięki komorze zamrażarki MutiSwitch. Możemy w niej przechowywać jedzenie w temperaturze +4oC. Na co dzień w zamrażarce możemy ustawić temperaturę od -15oC do -24oC. Albo ją zupełnie wyłączyć gdy jej nie będziemy używać.

Obudowa lodówek Genesi została opracowana tak żeby była jak najbardziej bezpieczna. Podniesiono standardy plastikowej obudowy i metalowej ścianki tylnej ze względu na niepalność.

 

Lodówki Genesi pomagają dbać o środowisko

Wnętrza tych lodówek są wykonane w 70% z plastiku z recyklingu. Przez co nie zaśmiecamy środowiska kolejnymi produktami. Tylko możemy ich części z tworzyw sztucznych wykorzystać ponownie.

Lodówki Genesi są produkowane w fabrykach posiadających certyfikat zerowej produkcji odpadów. Co za tym idzie taka fabryka emituje mniej gazów cieplarnianych. Przez co chroni środowisko i jest bardziej ekologiczna.

 

Do lodówek Genesi do zabudowy  możemy zaliczyć ENC8MD19S, ENP7MD19S, ENC8MD18S. A także takie modele jak ENP7MD18S, ENC8ME18R, LNG7TE18S.

 

Każda w lodówek Electrolux będzie pasowała do kuchennych mebli na wymiar.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8