Meble łazienkowe na wymiar

Kategoria

oferta-pozostale

Data

30 grudnia 2021

Meble łazienkowe na wymiar

 

Meble łazienkowe to kolejne z niezwykle ważnych mebli w domu. Będą bardzo funkcjonalne, gdy wykonanym je na wymiar. Ponieważ sami dobieramy wszystkie materiały i decydujemy jak się mają otwierać szafki. Oraz to, jakie mechanizmy w środku będą dla nas najwygodniejsze. Mamy pewność, że meble będą takie jakie chcemy. Szafka łazienkowa może otwierać się w lewą lub prawą stronę. Możemy też w nich zamontować szuflady. W łazience mogą się również znaleźć półki otwarte. Będą świetnie wyglądały w komplecie z całą zabudową.

 

Rodzaje mebli łazienkowych na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar to nie tylko szafka pod zlew. Możemy też mieć wysoką zabudowę w kształcie słupka. Schowamy tam najwięcej rzeczy. A jeżeli będzie zamykany to swobodnie pomieści poskładane ręczniki czy różnego rodzaju kosmetyki. Do kompletu możemy też zaprojektować szafkę na brudne ubrania. Mamy tu do wyboru kilka koszy z wysuwnymi mechanizmami różnych firm. Mamy wtedy wygodny i łatwy dostęp do tej części zabudowy.

 

Sposób montażu mebli łazienkowych na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar mogą nam stanąć na ciekawych nóżkach. Mamy do wyboru metalowe lub drewniane, w kolorze szafki. Istnieje duży wybór takich akcesoriów. Możemy też mieć meble łazienkowe postawione na cokole i dotykające podłogi. Eleganckie, klasyczne rozwiązanie na zabudowę. Albo dla odmiany zawieszone na odpowiednich wysokościach na ścianie. Jest to nowoczesne rozwiązanie, przy którym sprzątanie łazienki stanie się o wiele łatwiejsze.

 

Kolorystyka i faktura mebli łazienkowych na wymiar

Meble łazienkowe możemy mieć w kolorze, jaki nam odpowiada. Zaczynając od białych frontów i boków w połyski. Takie są najbardziej tradycyjne, ale zarazem pięknie odbijają światło. Możemy mieć też te w kolorze drewna. One też będą dobrze wyglądały. Możemy także połączyć te dwa pomysły. Tworząc miłą dla oka kompozycję.

 

Uchwyty w meblach łazienkowych na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar możemy zaopatrzyć w uchwyty. Takie, które zajmą nam cały front, lub krótsze. Mogą także one być nakładane od góry, albo wkręcane we front. To, jaki wybierzemy uchwyt zależy od nas. Inną możliwością jest wyfrezować u góry frontu ciekawego korytka. Będziemy mieli wtedy fronty bezuchwytowe. Równie przydatne jak te z trzymaniem. A zarazem sprawdzające się w mniejszych łazienkach, ale nie tylko.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8