Meble łazienkowe – Palisander + Czerń – Rzeszów

Kategoria

oferta-łazienki

Data

9 października 2017

szafka łazienkowa rzeszów

Meble łazienkowe

W tych meblach łazienkowych fronty zostały wykonane z naturalnej okleiny Palisandrowej świetnie komponującej się z czarnym granitowym blatem Star Galaxy.
Połączenie Granitowego blatu z pięknym usłojeniem palisandru nadaje łazience prestiżowy a zarazem szlachetny charakter, przez co domownicy jak również goście będą mogli poczuć się tutaj tutaj bardzo wyjątkowo.

Dobre meble do łazienki powinny być wykonane z takich materiałów które będą odporne na wilgoć, najlepiej gdy będą one pomalowane lakierem poliuretanowym, a idealnie już będzie gdy lakier pokrywał będzie całość mebli a nie tylko fronty meblowe.

Okucia meblowe też powinny być odporne na wilgoć i rdzewienie, dlatego tak istotne jest ich kompetentne dobranie i świadomy wybór.

W drugiej części łazienki widzimy zabudowę skosów. Dzięki temu, że jesteśmy producentem mebli na wymiar, mogliśmy zaprojektować łazienkę tak aby wykorzystać wszystkie fragmenty pomieszczenia. Trudne do zabudowy skosy nie są dla nas problemem.  Bardzo wiele zależy od kąta pochylenia stropu a także od wysokości kolankowej ścianki, będącej przedłużeniem zewnętrznych murów domu.

zabudowane meble łazienkowe rzeszów

realizacja: dom jednorodzinny, Nosówka