Meble na wymiar do łazienki na poddaszu

Kategoria

oferta-łazienki

Data

3 października 2022

Meble na wymiar do łazienki na poddaszu

 

Łazienka znajdująca się na poddaszu nie musi być źle urządzona. Znajdujące się tam liczne skosy możemy dobrze zagospodarować. Pomogą ma w tym meble na wymiar. Poddasze nie zawsze jest małe. Możemy tam mieć dużą powierzchnię, jeśli chodzi o metraż. Ale nieustawną ze względu na skosy. Meble na wymiar do łazienki na poddaszu mogą wszystko zmienić.

 

Niezbędne meble na wymiar do łazienki na poddaszu

Meble łazienkowe na poddaszu mogą być zamknięte lub otwarte. W każdej łazience, również tej na poddaszu powinna się znaleźć szafka pod umywalką. Jest ona nam potrzebna do przechowywania najbardziej niezbędnych przyborów. Możemy ją mieć otwieraną na różne sposoby. Może posiadać fronty, a w środku półki. Albo praktyczne szuflady. Takie, które wyjadą nam z zawartością i mamy do niej wygodny dostęp. Nad szafką z umywalka warto powiesić podświetlane lustro. To na pewni powiększy przestrzeń. Innym przykładem mebli łazienkowych na wymiar jest komoda ustawiona pod skosem. W zależności czy mamy duże skosy, które kończą się niewiele nad podłogą. Czy takie, pod którymi zmieścimy więcej. Żeby pomieścić środki czystości czy ręczniki, dobrze by było posiadać komodę.

 

Kolorystyka mebli na wymiar do łazienki na poddaszu

Z racji tego, że łazienka na poddaszu posiada mniejsze lub większe skosy warto pomyśleć o jasnych meblach na wymiar. Możemy w ten sposób powiększyć przestrzeń. Co za tym idzie łazienka na poddaszu wyda nam się większa niż w rzeczywistości. Po za tym białe meble na wymiar będą pasowały do łazienki. Są klasyczne i dają efekt sterylności pomieszczeniu. Kolorystyka w łazience to nie tylko meble łazienkowe na wymiar. To też struktura ścian. Im jaśniejsze je zrobimy tym lepiej będą one wyglądały na małej lub wymagającej przestrzeni.

 

Niezależnie od tego, jakie mamy pomieszczenie i ile mamy w nim miejsca warto zwrócić się o poradę do specjalisty. Studio projektowe, które tworzy, na co dzień meble na wymiar zajmie się profesjonalnie naszą przestrzenią. Zmierzy każdy kąt i dopasuje meble tak żeby były odpowiednie.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8