Niemieckie kuchnie Häcker z fornirem

Data

29 lipca 2019

Niemieckie kuchnie Häcker

Niemieckie kuchnie Häcker z fornirem

Dobry Design przyciąga nas do siebie poprzez dobrze przemyślaną a za razem kreatywną aranżację.

Decydując się na nowoczesną kuchnię wykończoną drewnem uważać należy aby nie stała się ciężka oraz monotonna.  Dlatego bardzo często tylko część frontów w meblach kuchennych wykończona jest fornirem a reszta szkłem lub lakierem w połysku.
Niezwykle dobrym połączeniem jest fornirowana wysoka zabudowa z lakierowaną drugą częścią niemieckiech mebli kuchennych HÄCKER. Drewno na frontach szafek w meblach kuchennych bardzo dobrze komponuje się w połyskującymi metalowymi elementami sprzętów AGD Siemens oraz Liebherr które zamontowano w kuchni Hacker.

 

 

Kwarcytowy blat

Kwarcyt ze względu na swoje bardzo dobre parametry techniczne jest idealnym materiałem na blat w meblach kuchennych na wymiar. Blat kwarcytowy wykonany jest w 93%-96% z naturalnego zmielonego kwarcu, reszta to żywica epoksydowa. Blaty do kuchni z konglomeratu kwarcytowego posiadają bardzo wysoką odporność na ścieranie. Mają również bardzo dużą wytrzymałość na ściskanie a także bardzo małą nasiąkliwość. Dzięki tym cechom bardzo dobrze taki blat nada się w meblach łazienkowych.
Blaty kwarcytowe odporne są na zasady a także kwasy, mocno barwiące płyny takie jak wino, kawa, sok z cytryny czy ocet.

Kuchenny blat kwarcytowy jest twardszy niż blat wykonany z naturalnego kamienia np. granitu jednak sama powierzchnia nie jest niezniszczalna. Powinniśmy unikać naciskania blatu szczególnie w miejscach które są najbardziej narażone na pęknięcie, przy otworach wyciętych na zlewozmywak czy krawędziach.

Konserwacja Konglomeratów kwarcowych jest bardzo prosta. Zaleca się aby rozlane substancje czy jedzenie jak najszybciej usuwać za pomocą szmatki lub papierowego ręcznika, a następnie wytrzeć ją do sucha.

 

Dopełnieniem luksusu w tej kuchni jest chłodziarka na wino Liebherr WKEGB 582. Niezawodne oraz precyzyjne chłodziarki na wino Liebherr ze strefami temperatur są rozwiązaniem które zapewni wyjątkową elastyczność. Zapewni także wygodę podczas przechowywania butelek.

Piekarnik Siemens HB636GBS1, ekspres do kawy Siemens CT 636LES1 świetnie komponują się z fornirowaną wysoką zabudową w niemieckich meblach kuchennych na wymiar Hacker.

Na kwarcytowym blacie kuchennym zamontowano Indukcyjną płytę SAMSUNG NZ84J9770EK w której zastosowano innowacyjne rozwiązania, idealnie nada się w nowoczesnej kuchni.

Bateria Franke ZOE również idealnie wpasowuje się w całość kompozycji meblowej.

Niemieckie kuchnie Häcker z fornirem kupić Państwo mogą w Studiu Mebli kuchennych Więcpol w Rzeszowie
al.Rejtana 8

www.wiecpol.pl