Oryginalny wystrój łazienki

Kategoria

oferta-łazienki

Data

15 czerwca 2022

Oryginalny wystrój łazienki

 

Na oryginalny wystrój łazienki może składać się wiele czynników. Możemy tu stworzyć aranżację z kolorowych ścian, czy intensywnych płytek. A także niepowtarzalnej zabudowy meblowej.

 

Co może się znaleźć w oryginalnym wystroju łazienki

Należą do niej indywidualnie dobrane płytki w ciekawym ułożeniu i kolorystyce. Podkreślą one naszą indywidualność. Oraz gdy nam na tym zależy pokażą najnowsze trendy w wystroju. Innym pomysłem na oryginalną łazienkę są funkcjonalne, ale z pomysłem wykonane meble łazienkowe. Nie muszą być zawsze tradycyjne. Możemy poszaleć i zaprojektować coś, co będzie naszym wyobrażeniem mebli łazienkowych. Projektując meble łazienkowe na wymiar mamy dość dużą swobodę działania. Na pewno świetnym pomysłem będzie zawieszenie mebli nad podłogą. Mamy wtedy bardzo funkcjonalną przestrzeń, pozwoli ona na swobodne umycie podłogi pod nimi. Ta sama sytuacja może tyczyć się zawieszonej toalety. Podobnie możemy postąpić tworząc w całej łazience jeden poziom. Możemy wykonać prysznic bez żadnych progów. Specjalny spadek po to by woda wpadała do odpływu załatwi nam wygodnie sprawę ewentualnego rozlewania się wody po łazience. Spadek jest niewidoczny, a my mamy w zamian bardzo wygodny prysznic.

 

Kolorystyka w oryginalnej łazience

Kolorystyka, jaką możemy zastosować w łazience jest sprawą indywidualną. Każdy wybierze taką jak mu najbardziej się podoba. Ale dobierając ją możemy prawie dowolnie mieszać kolory. Projektując łazienkę na wymiar możemy zastosować kilka rodzajów płytek. Jedne położyć na podłodze a inne na ścianach. Możemy też zastosować te same, jeżeli będą pasowały lepiej niż mieszanie dwóch różnych. Fajnym pomysłem jest też wyróżnienie jednej ściany. Najczęściej będzie to ściana za toaletą lub w prysznicu. Temat kolorystyki dotyczy również mebli łazienkowych. Możemy je mieć jednolite lub w kilku kolorach. Możemy też wybrać meble z korpusami w jednym kolorze a fronty w innym.

 

Zaprojektowanie łazienki na wymiar jest pochłaniającym i twórczym zajęciem. A zrobienie jej w oryginalny sposób jest jeszcze bardziej ciekawe. Każdy będzie mógł dobrać poszczególne elementy tak żeby pasowały do niego i były funkcjonalne przez wiele lat.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8