Wymarzona łazienka na wymiar

Kategoria

oferta-łazienki

Data

6 października 2023

Wymarzona łazienka na wymiar

 

Ciekawym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest stworzenie łazienki na wymiar jako dużego pokoju kąpielowego. Bez rozdzielania różnymi płaszczyznami części zabudowy. Taki układ pozwoli nam określić naszą łazienkę, wymarzoną łazienką na wymiar.

 

Jak wygląda wymarzona łazienka na wymiar?

W wymarzonej łazience na wymiar całe wyposażenie jest na jednym poziomie. Nie mamy rantów kabiny prysznicowej. Mamy tylko szklaną ściankę oddzielającą poszczególne elementy w pomieszczeniu. Taka ścianka może być przeźroczysta lub matowa. A także możemy ją mieć z wybranym przez siebie wzorem. Montujemy ją na stałe i nie zasuwamy, i nie rozsuwamy się za każdym razem przy korzystaniu z prysznica. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. A przede wszystkim bardzo wygodne.

 

Sprzęty w wymarzonej łazience na wymiar

Sprzętem, jaki może się znaleźć w wymarzonej łazience na wymiar jest deszczownica. Pod prysznicem jest ona bardzo wygodna. Następnie możemy wybrać baterię, na której mamy możliwość ustawienia stałej temperatury wody. Możemy również pomyśleć o podwieszanej toalecie. Będzie ona świetnie wyglądała. A przy okazji będziemy mogli w wymarzonej łazience na wymiar umyć bez trudu podłogę. Także szafki na wymiar możemy mieć podwieszane. Tak samo jak w przypadku toalety swobodnie pod nimi umyjemy. A co ważne, na co dzień wygodniej przy nich staniemy. Ponieważ mamy pod nimi miejsce na stopy. Nie możemy też zapominać o wygodnym i podświetlanym lustrze. Oraz o kilku równomiernie rozmieszczonych punktach świetlnych. Nasza wymarzona łazienka na wymiar musi być odpowiednio oświetlona.

 

Materiały w wymarzonej łazience na wymiar

Naszej wymarzonej łazience na wymiar dodamy uroku, gdy użyjemy w nie materiały imitujące drewno. Podobnie jak na całej powierzchni domu, kamienne płytki w łazience na wymiar przypominające drewno sprawdzą się świetnie. Dodatkowo możemy pod nie położyć ogrzewanie podłogowe. Co jest na pewno dużym atutem w wymarzonej łazience na wymiar. Bardzo dobrze sprawdzi się nam to połączenie. Płytki na podłogę i na ścianę są przystosowane do wilgoci i wyższych temperatur, jakie panują w łazience.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8