Meble do sypialni na wymiar

Kategoria

oferta-sypialnie

Data

7 czerwca 2023

Meble do sypialni na wymiar

 

Meble na wymiar możemy mieć w wielu pomieszczeniach. W kuchni, łazience czy przedpokoju. A także możemy zabudować garderobę czy biuro meblami na wymiar. Kolejnym pomieszczeniem gdzie też zrobimy meble będzie sypialnia na wymiar.

 

Jakie meble do sypialni na wymiar?

Trzeba zacząć od ramy łóżka. Jest to ta część mebli, bez których sypialnia nie może się obejść. Możemy ją mieć prostą. Bez dodatkowych elementów. Składającą się z obwodu i podpory dla materaca oraz nóg. Albo zawierającą przydatne szuflady wyjeżdżające spod łóżka. Bardzo praktyczne i pojemne. Kolejnym elementem wystroju sypialni jest szafeczka na wymiar przy łóżku. Gdzie możemy postawić lampkę nocną i drobne przedmioty.

 

Co jeszcze wstawić do sypialni na wymiar?

Możemy też mieć komodę na wymiar na rzeczy. Jeżeli nie mamy miejsca na garderobę będzie ona bardzo potrzebna. Kolejnym meblem na ubrania będzie szafa na wymiar. Możemy ją wykonać ze zwykłym frontem. Lub też z praktycznym i pomocnym lustrem. Opcjonalnie otwieraną na boki. Albo z przesuwnymi drzwiami. Ilość miejsca w naszej sypialni na wymiar podpowie nam rodzaj drzwi. Inną częścią wystroju sypialni może być szafka RTV pod telewizor.

 

Uzupełnienie mebli na wymiar do sypialni

Pięknym wykończeniem mebli do sypialni na wymiar jest panel tapicerowany jako zagłówek. Możemy go stworzyć tylko na szerokość łóżka. Oraz na wysokość taką, żebyśmy się oparli. Innym sposobem, bardziej widowiskowym, jest zakrycie całej ściany za łóżkiem. Możemy ją zakryć kilkoma dużymi i miękkimi elementami tapicerowanymi. Na koniec warto zainwestować w wygodny materac.

 

Kolorystyka mebli na wymiar do sypialni

Od nas zależy, jaką kolorystykę wybierzemy. Oraz czy meble na wymiar będą w połysku czy macie. Zaczynając od sterylnej i czystej bieli. Ciekawej i na pewno wpadającej w oko. Możemy też wybrać odcienie ciepłego drewna. Które zawsze będzie wyglądało świetnie i naturalnie. A kończąc na ciemnej, ale nie ponurej, sypialni w czarnym kolorze. Poszczególne kolory meble bardzo dobrze sprawdzą się w każdej sypialni na wymiar.

 

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8