Ozdobna ściana w salonie na wymiar

Kategoria

oferta-pozostale

Data

31 sierpnia 2023

Ozdobna ściana w salonie na wymiar

 

Już od jakiegoś czasu są bardzo modne ozdobne ściany w salonie na wymiar. Składają się one z lameli dekoracyjnych na całej ścianie pomieszczenia. Może być ona zarówno samodzielną ozdobą. Jak i tłem dla innych elementów wystroju.

 

Wygląd ozdobnej ściany w salonie

Mamy do wyboru pojedyncze lamele dekoracyjne ułożone w równych odstępach. Możemy je ułożyć jak chcemy, w dowolny kształt i odległości między sobą. A także takie, które są złączone ze sobą i mają pełny tył. Za jego pomocą nie będziemy mieli widocznej ściany za lamelami dekoracyjnymi. I powstanie nam drewniana ściana na całej powierzchni. Możemy też zastosować różnej szerokości lamele dekoracyjne. Co pozwoli nam na ułożenie spersonalizowanego wzoru.

 

Kolorystyka ozdobnej ściany w salonie na wymiar

Możemy lamele dekoracyjne pomalować na dowolny kolor. Zaczynając od drewnianych, pokrytych bezbarwnym lakierem. Będą ona świetnie wyglądały w eleganckich wnętrzach. Poprzez drewniane elementy dodamy naturalności wnętrzu. Lamele dekoracyjne możemy również wybarwić na kolor biały lub czarny. A także każdy z lameli możemy mieć w innym kolorze. I za ich pomocą stworzyć kolorową ścianę. Którą będziemy mogli urozmaicić salon. Ozdobna ściana w salonie na wymiar może nam służyć jako piękny dodatek w wystroju. Jak również jako podkreślenie naszego stylu i upodobań.

 

Miejsca na ozdobną ścianę z lameli dekoracyjnych

Nie tylko w salonie możemy mieć ozdobną ścianę z lameli dekoracyjnych. Również możemy się na nią zdecydować w sypialni na wymiar. Ciekawa ściana za łóżkiem będzie równie efektowna. Innym miejscem, ale równie dobrym, może być przedpokój na wymiar. Taki akcent od razu przy wejściu przyciągnie wzrok wchodzących. Kolejnym przykładem zastosowania lameli dekoracyjnych będzie kuchnia na wymiar połączona z salonem. Możemy je zastosować jako motyw łączący oba pomieszczenia.

 

Zalety ozdobniej ściany z lameli dekoracyjnych

Na pewno lamele dekoracyjne podwyższą nam optycznie pomieszczenie. Będzie to możliwe, gdy umocujemy je na całej wysokości ściany. Inna korzyścią  jaką niosą za sobą lamele dekoracyjne to wprowadzenie do naszego pomieszczenie drewnianych elementów. Pozwoli nam to na zbliżenie się do natury i naturalnych materiałów.

 

Studio Mebli Więcpol

Rzeszów, al. Rejtana 8